Ambulance pro nelátkové závislosti zve na Den otevřených dveří

Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s., zve širokou veřejnost na Den otevřených dveří Ambulance pro nelátkové závislosti. Akce se uskuteční 14. 5. 2019 od 15:00 do 17: 30 v prostorách Ambulance na adrese Tylova 20, Plzeň. Získáte kompletní informace o službách Ambulance pro nelátkové závislosti a seznámíte se s pracovníky služby.


Ambulance pro nelátkové závislosti je jedním z programů Centra protidrogové prevence a terapie o.p.s., který v Plzni funguje již čtvrtým rokem a který se zaměřuje na pomoc a podporu pro hazardní hráče a jejich blízké. Ambulanci však může navštívit i člověk s jinou nelátkovou závislostí jako jsou počítačové hry, sociální sítě, nakupování, workoholismus, atd. Služba je určena pro klienty straší 18ti let.


Ambulance poskytuje terapeutické a poradenské služby, v oblasti nelátkových závislostí, podle individuálních potřeb klientů. Nabízí podporu hazardním hráčům v boji proti své závislosti. Program je tu i pro rodinné příslušníky a blízké těch, kteří mají s hazardem zkušenosti a hledají podporu a pomoc. Program také nabízí podporu v řešení obtížných situací, které hazardní hra přináší klientovi i jeho blízkým. Základním principem je práce s motivací klienta směrem k abstinenci od patologického hraní. Motivační práce obsahuje řadu složek, které se upravují dle situace a osobnosti klient.


Vyhledání policejního okrsku

Projekty pro bezpečnou Plzeň

Krizové řízení

  • Oddělení krizového řízení
  • Kopeckého sady 11, Plzeň
  • Telefon: 378 033 800
  • Email: karas@plzen.eu