Den s Policíí proběhne 3. listopadu v Home Monitoring Aréně v Plzni

Den s Policií ČR začne 3. listopadu už v devět hodin. První část bude věnovaná dětem ze škol. V 11 hodin pak odstartuje akce oficiálně. Pro širokou veřejnost bude program připravený až do 18:00.

"Návštěvníci si mohou prohlédnout expozice, kde budou ukázky práce policie jako je například pyrotechnická služba, dopravní policie, zásahová jednotka či si mohou vyzkoušet zastřílet na laserové střelnici. Pro děti jsou připravené soutěžní stanoviště, kde obdrží dárkové předměty. Před zimním stadionem si může veřejnost prohlédnout vozový park Policie České republiky," láká na akci mluvčí policie Hana Rubášová.

Den s policií je zároveň spojený s Mistrovstvím UNITOP ČR v ledním hokeji. Proti sobě se postaví hokejové týmy krajských ředitelství policie z celé republiky. Zároveň proběhne VIP utkání, kdy se na ledě utká tým současných i bývalých hráčů HC Škoda Plzeň a vedení Policie České republiky. Přímo na ledové ploše pak od 11:30 zahraje Hudba Hradní stráže a Policie České republiky. Vstup na akci je zdarma.

Vyhledání policejního okrsku

Projekty pro bezpečnou Plzeň

Krizové řízení

  • Oddělení krizového řízení
  • Kopeckého sady 11, Plzeň
  • Telefon: 378 033 800
  • Email: karas@plzen.eu