Den s Ulicí aneb O drogách jinak

Preventivní akce Den s Ulicí aneb O drogách jinak, kterou již po čtrnácté pořádá Spolek Ulice Plzeň a kterou dlouhodobě podporuje Odbor bezpečnosti a prevence kriminality MMP se letos koná opět v Divadle Dialog a to 29. 11. a 30.11 vždy od 12:00 a 15:00. Jedná se o sérii divadelních představení, jejichž aktéry jsou klienti terapeutických komunit pro drogově závislé. Letos jsou to terapeutická komunita Advaita a White light I.


Představení jsou určena především pro studenty plzeňských středních škol. Po každém z nich následuje diskuse s herci – klienty o tom jaká je cesta jejich životem, co jim drogy vzaly a čím vším museli projít, aby se se svým životem vyrovnali. Právě tyto diskuse jsou hlavním smyslem celé akce. Mají za cíl zprostředkovat studentům i veřejnosti kontakt s lidmi v nelehké životní situaci - uživateli drog. Zprostředkovat přímou zkušenost vrstevníků, nahlédnou na počátek, průběh a důsledky života na drogách.


Diváci jsou zváni hlavně z plzeňských středních škol a středních odborných škol, představení jsou však otevřena i pro veřejnost.

 

Vyhledání policejního okrsku

Projekty pro bezpečnou Plzeň

Krizové řízení

  • Oddělení krizového řízení
  • Kopeckého sady 11, Plzeň
  • Telefon: 378 033 800
  • Email: karas@plzen.eu