Plzeňští strážníci slaví v úvodu týdne velký úspěch.

Během pondělí a noci na úterý se Plzeňským strážníkům podařilo dopadnout hned několik osob, po kterých pátrala policie.


"První úspěch se podařil strážníkům ze stanice Územně strážní služby ráno na hlavním vlakovém nádraží, kde si všimli mladé ženy, o níž měli místní a osobní znalost, že je vedena na seznamu osob hledaných muži zákona. Jak se záhy ukázalo, tak se opravdu nemýlili. Předvedena byla proto na policejní oddělení a předána policistům k dalšímu šetření," uvedla k prvnímu z případů mluvčí městské policie Jana Pužmanová.


Dalšího hledaného poznali strážníci stanice Územně strážní služby hned na první pohled, když ho uviděli u zimního stadionu v Doudlevcích. "Při dalších úkonech se jim dostalo ještě informace o tom, že policisté mají zájem rovněž o předání přítelkyně tohoto zajištěného muže. Tu se jim podařilo najít vzápětí, a to když osmatřicetiletého muže převáželi policistům. Jejich pozornosti neunikla v Kozinově ulici," pokračuje mluvčí strážníků s tím, že oba skončili rovnou v rukou kriminálky.


Na policejní služebně skončil i poslední ze čtveřice. "Borští strážníci si ho kontrolovali před druhou hodinou ranní v ulici K Sinoru. Lustrace v policejních evidencích u něj prokázala, že o něj mají právní zájem strážci zákona," doplňuje Jana Pužmanová.

Vyhledání policejního okrsku

Projekty pro bezpečnou Plzeň

Krizové řízení

  • Oddělení krizového řízení
  • Kopeckého sady 11, Plzeň
  • Telefon: 378 033 800
  • Email: karas@plzen.eu