Point 14 zve na výstavu s názvem Vyslyšené neviditelné

V pátek 1. prosince proběhla v plzeňské Univerzitní kavárně Družba vernisáž výstavy fotografií s názvem Vyslyšené neviditelné. Výstava ukazuje vyslyšená neviditelná místa – místa mnohdy opomíjená a přehlížená. Místa, kde lidé také žijí.
Fotografie zachycují detaily z míst, která jsou pro mnohé neviditelná. Místa, kde žijí lidé, kteří se ocitli na okraji společnosti. Fotografie byly pořízeny v rámci služeb Terénního programu.

Naší snahou je naslouchat těmto místům a lidem, kteří jsou přehlíženi a často zatracování. Vyslyšením potřeb můžeme těmto lidem pomoci ke změně. Neměli bychom je nechávat v zapomnění,“ uvedl Karel Nyerges, ředitel Pointu 14.

Point 14 je nezisková organizace, která poskytuje komplexní pomoc lidem s problémem závislosti a dalšími problémy, které ovládají jejich život, a to od prvního kontaktu až po následnou péči. Point 14 aktivně hledá možná společná východiska pro lidi se závislostí nebo ohrožené závislostí s ohledem na jejich minulost a aktuální situaci s cílem podpořit a pozvednout osobnost člověka.

Výstava bude v kavárně Družba k vidění až do konce prosince 2017.


Vyhledání policejního okrsku

Projekty pro bezpečnou Plzeň

Krizové řízení

  • Oddělení krizového řízení
  • Kopeckého sady 11, Plzeň
  • Telefon: 378 033 800
  • Email: karas@plzen.eu